Twórcy FIFA 18 w końcu zaktualizowali fryzurę Khediry! Zabawna reakcja Niemca

E-sport

Nie tak dawno temu Sami Khedira zwrócił uwagę twórcom FIFA 18, że jego fryzura w grze jest nieaktualna od blisko 2 lat. EA Sports stanęło na wysokości zadania i w najnowszej łatce włosy zawodnika Juventusu odpowiadają stanowi faktycznemu, co spowodowało z kolei zabawną reakcję głównego zainteresowanego.

W październiku Sami Khedira zamieścił Tweeta, w którym przypomniał EA Sports, że fryzurę zmienił już dwa lata temu, a mimo to jego włosy w grze wciąż pozostawały długie.

 


Na interwencję EA Sports nie trzeba było długo czekać. W najnowszej aktualizacji poprawiono fryzurę zawodnika Juventusu, a sam zainteresowany w zabawny sposób zareagował na Twitterze.


Reprezentant Niemiec bardzo się ucieszył się i zamieścił na swoim profilu zdjęcie ze swoim wirtualnym odpowiednikiem.

 


"Myślę, że teraz wyglądam bardziej realistycznie. Dziękuję EA Sports. Obiecuję, że nigdy nie przefarbuję włosów na blond"! - napisał żartobliwie gwiazdor nawiązując do tego, że w ostatnim czasie wśród piłkarzy zapanowała moda na farbowanie włosów właśnie na ten kolor.

Były pomocnik Realu Madryt nie jest jednak jedynym piłkarzem, który nie był zachwycony swoim wyglądem w grze. Angel Gomes, kuzyn Naniego, w Tweecie spytał się zespołu EA czemu wygląda jak Wilfired Bony (piłkarz Swansea City).

 

 

Do listy niezadowolonych należy dopisać Benjamina Mendy'ego. Fracuzowi nie spodobał się z kolei nie tylko wygląd, ale też jego współczynnik umiejętności w grze, który według niego był zbyt niski.

 

 

 

Dobrze, że przynajmniej Khedirę udało się zadowolić!

en, AŁ, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie