Joshua, Balski i Lemieux, czyli najlepsze nokauty 2017 roku (WIDEO)

Sporty walki

Przez minione 12 miesięcy byliśmy świadkami wielu wspaniałych pojedynków w ringu bokserskim, a kibice najbardziej wyczekiwali oczywiście zakończeń przed czasem. Prezentujemy Wam te najbardziej efektowne, a w zestawieniu znaleźli się między innymi Anthony Joshua czy David Lemieux. Nie zabrakło także akcentów z polskich gal!

Rok 2017 został zdominowany przez niesamowity pojedynek Anthony'ego Joshuy z Władimirem Kliczko o mistrzostwo świata wagi ciężkiej. Wojownicy dali widowni zgromadzonej na Wembley blisko 11 wspaniałych rund, podczas których obaj lądowali na deskach, po czym imponująco wstawali i wracali do gry. Brytyjczyk znokautował reprezentanta Ukrainy w 11-stym starciu.
 
Wyżej ceniliśmy jednak nokaut Srisaketa Sor Rungvisai'a (44-4-1, 40 KO), który w rewanżowym pojedynku z Romanem Gonzalezem (46-2, 38 KO) raz jeszcze zaskoczył faworyzowanego zawodnika z Nikaragui, posyłając go na deski morderczym prawym.
 
Na dwóch najwyższych miejscach zaprezentowaliśmy fantastyczne ciosy Raymundo Beltrana (34-7-1, 21 KO) i Davida Lemieuxa (38-4, 33 KO).
 
W zestawieniu znalazły się polskie akcenty: nie mieliśmy litości dla Krzysztofa Zimnocha (22-2-1, 15 KO), który został szybko powalony przez silnego Joeya Abella (34-9, 32 KO); numery siedem i pięć to imponujące skończenia przed czasem Roberta Parzęczewskiego (18-1, 11 KO) i Adama Balskiego (11-0, 8 KO) na galach w naszym kraju.
 
Pełna lista nokautów:
10. Dmitry Bivol (vs Trent Broadhurst)
9. Joey Abell (vs Krzysztof Zimnoch)
8. Terence Crawford (vs Julius Indongo)
7. Robert Parzęczewski (vs Tomas Adamek)
6. Sam Eggington (vs Ceferino Rodriguez)
5. Adam Balski (vs Taras Oleksiyenko)
4. Anthony Joshua (vs Władimir Kliczko)
3. Srisaket Sor Rungvisai (vs Roman Gonzalez)
2. Raymundo Beltran (vs Jonathan Maicelo)
1. David Lemieux (vs Curtis Stevens)
 
TOP 10 nokautów 2017 roku w załączonym materiale wideo.
ch, jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze