KSW 41: Nowa ring girl skradła serca kibiców? (WIDEO)

Sporty walki

Podczas KSW 41 w klatce największej organizacji MMA debiutowali zawodnicy m.in. Tomasz Oświeciński czy Roberto Soldić, ale także do grona rodziny KSW dołączyła nowa ring girl. Katarzyna Motloch po raz pierwszy cieszyła swoją obecnością publiczność. Jak wypadła podczas gali w katowickim Spodku?

Opiekunka ring girls KSW Blanka Lipińska od kilku eventów mogła liczyć na dwie dziewczyny - Karolinę Pytlik oraz Dominikę Bilską. Dwie dziewczyny to jednak za mało, aby w odpowiedni sposób zabezpieczyć wydarzenie największej organizacji KSW. Wydaje się jednak, że w końcu udało się znaleźć odpowiednią osobę, która już podczas debiutu udowodniła swoją przydatność i wartość.

 

Katarzyna Motloch do castingu na ring girl została zgłoszona przez... swojego chłopaka. Szczerym uśmiechem i intelektem błyskawicznie przekonała "mamę ring girls" i dostała szansę występu na gali KSW 41. W Katowickim Spodku nie wyglądała na skrępowaną i stremowaną, a wręcz przeciwnie - emanowała pewnością siebie i swobodą.

 

Koleżanki z "teamu" szybko przyjęły Motloch do swojej rodziny i mamy wrażeni, że w tym samym składzie ring girls będziemy widzieć systematycznie.

 

W załączonym materiale wideo kulisy pracy Katarzyny Motloch na KSW 41!

Maciej Turski, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie