KSW 41: Co działo się w szatniach zawodników? Kulisy gali (WIDEO)

Sporty walki

Gala KSW 41 już przeszła do historii polskiego MMA. W katowickim Spodku działo się naprawdę wiele! Poznaliśmy nowego mistrza kategorii półśredniej Roberto Soldicia (13-2, 11 KO, 1 SUB), a Tomasz Oświeciński (1-0, 1 KO) niespodziewanie pokonał Popka Monstera (3-3, 3 KO). Za kulisami działo się równie wiele!

Zanim bohaterowie wydarzenia KSW 41 weszli do klatki, aby stoczyć swoje pojedynki, spędzili sporo czasu oczekując na swoją kolei. Niektórzy zdecydowali się na krótką drzemkę i skupienie w ciszy, a inni woleli posłuchać ulubionej muzyki. Przychodzi również czas na rozgrzewkę i pierwsze wylane poty...

 

sporo pracy miały także sztaby szkoleniowe. Wsparcie mentalne i ostatnie wskazówki przed wejściem do klatki i już w trakcie pojedynku to niedłączny element współpracy z zawodnikami.

 

Radość jednych, smutek drugim. Jedni celebrowali odniesione w katowickim Spodku zwycięstwa, a inni musieli przełknąć gorzką pigułkę porażki. Niespodziewanie swoją walkę zwyciężył Tomasz Oświeciński, który w debiucie pokonał Popka Monstera. Borys Mańkowski natomiast pożegnał się z pasem mistrzowskim KSW w kategorii półśredniej na rzecz świetnie dysponowanego Roberto Soldicia.

 

Zobaczcie, co działo się za kulisami gali KSW 41 w katowickim Spodku!

Maciej Turski, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie