Miska truskawek, telefon do Bońka i historie Hajty, czyli najlepsze momenty tego sezonu Cafe Futbol!

Piłka nożna

Jesienią 2017 roku widzowie oglądając Cafe Futbol otrzymali poza walorami merytorycznymi całą masę dobrego humoru. Historie Tomasza Hajty, dzwoniący telefon Zbigniewa Bońka, miska truskawek, VAT Mateusza Borka, czy kołyska dla dziecka Romana Kołtonia. Zobacz najlepsze momenty tego sezonu Cafe Futbol!

Ten sezon w Cafe Futbol rozpoczął się od mocnego uderzenia. Mateusz Borek wręczył Tomaszowi Hajcie miskę pełną truskawek. To był jednak jedynie początek, bo działo się zdecydowanie więcej.

 

Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej jest niezwykle zapracowanym człowiekiem i ma całą masę telefonów. Potwierdziło się to w Cafe Futbol. W jednym z jesiennych programów zadzwonił smartfon, którego Boniek zapomniał wyciszyć. Ciekawe kto się do niego dobijał...

 

Wyborną formę przez cały sezon utrzymywał Tomasz Hajto, któremu Mateusz Borek często wypominał błędy językowe. Były reprezentant Polski nie był jednak dłużny. - Tomek, nie musisz mi tłumaczyć przepisów gry, bo ty w Lidze Mistrzów masz sześć meczów, a ja ze dwieście! Oczywiście za mikrofonem – powiedział w jednym z programów Borek. Hajto w swoim stylu zripostował: - Ty masz muzyczkę w telefonie, mnie ją grali na murawie!

 

Tuż przed świętami Czesław Michniewicz wpadł na pomysł stworzenia nowego telewizyjnego show, którego głównym bohaterem byłby właśnie Hajto! Momentalnie pojawiła się masa propozycji na nazwę tego programu. Od ”Truskawka TV” po ”Paleta czy Pauleta defensywy?”.

 

Śmiechu w tym sezonie w Cafe Futbol było bardzo dużo i nie da się tego oddać w tekście, to po prostu trzeba obejrzeć.

 

Najlepsze momenty całego sezonu Cafe Futbol w załączonym materiale wideo.

SA, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie