Była mistrzyni UFC jest w ciąży

Sporty walki
Była mistrzyni UFC jest w ciąży
fot. Youtube

Była mistrzyni największej organizacji MMA na świecie rozpoczęła nowy rok w mediach społecznościowych od ważnej w swoim życiu informacji. Miesha Tate (18-7, 3 KO, 7 SUB) jest w ciąży i już z niecierpliwością wyczekuje swojej córeczki.

- Jestem dumna, że mogę to napisać. Spodziewam się pięknej córeczki. Możecie usiąść i rozpocząć dyskusję, albo po prostu cieszyć się razem z nami. Proszę również o uszanowanie naszej prywatności. Moje życie nigdy nie było tak pełne szczęścia - napisała na Instagramie Miesha Tate.

Amerykanka dodała za pośrednictwem mediów społecznościowych kolaż, na którym widzimy m.in. zdjęcie USG oraz byłą mistrzynię UFC w towarzystwie partnera Jonathana Nuneza (6-1, 2 KO, 1 SUB). Szczęśliwy tata znany jest z występów w 22. sezonie programu The Ultimate Fighter, a także występów dla organizacji World Series of Fighting.

Tate po raz ostatni w klatce pojawiła się podczas gali UFC 205 w listopadzie 2016 roku, kiedy zapisała w swoim rekordzie drugą porażkę z rzędu. Po przegranej z Raquel Pennington definitywnie postanowiła zakończyć swoją karierę w MMA i już wiemy, że decyzja 31-latki miała również związek z jej planami w życiu prywatnym.

Tate w 2016 roku po zwycięstwie z Holly Holm na UFC 196 była mistrzynią kategorii koguciej, ale tytuł straciła już w pierwszej obronie z Amandą Nunes podczas UFC 200.

 

Happy New Year everyone! 2016 & 2017 were crazy years full of transitions for me but I’m so happy where I’m at now moving into 2018. I have many things to be grateful for but one stands out in particular, you see there’s this man who has brought joy and happiness into my life in a way I’ve never known before, Johnny thank you for that. I’m proud to announce we are expecting a beautiful baby girl. Now you can sit and speculate... or you can just be happy for us. I’d like to ask that everyone respect the fact that (like we have been) we would like to continue to live our private lives primarily out of the media. I won’t comment on specifics so just know that I am very happy, very excited and my life has never felt so complete. Thank you all for the continued support on this crazy journey we call life! #FollowYourHeart #mommytobe #daughter #cupcakeintheoven #love #HappyNewYear 👶 👗🌸🎂🎀💜

Post udostępniony przez Miesha Tate (@mieshatate) Sty 1, 2018 o 10:59 PST


mt, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze