Najlepsze akcje roku 2017 w CS:GO! Wyróżniono również Polaków (WIDEO)

E-sport
Najlepsze akcje roku 2017 w CS:GO! Wyróżniono również Polaków (WIDEO)
fot. HLTV.org

Portal theScore esports przygotował zestawienie najlepszych akcji rozegranych w Counter-Strike’u: Global Offensive w roku 2017. W filmie znalazło się miejsce dla zawodników Virtus.pro.

W ponad szesnastominutowym wideo zebrano najbardziej imponujące zagrania CS:GO z zeszłego roku, które profesjonalni gracze zaprezentowali na turniejach rangi Minor, Premier i Major. Nie zabrakło - rzecz jasna - akcji przeprowadzonych na najważniejszych zawodach w ubiegłym roku: ELEAGUE Majorze w Atlancie oraz krakowskim PGL Majorze.

W przypadku pierwszych z wyżej wspomnianych rozgrywek Virtus.pro w zestawieniu występuje wyłącznie w roli ofiar. Upamiętniono bowiem finałowe zagrania Andreasa ‘Xyp9xa’ Højsletha i Petera ‘dupreeha’ Rasmussena. Xyp9x - nazywany zresztą (jak niegdyś choćby Mariusz ‘Loord’ Cybulski) clutch meisterem - wygrał w Atlancie ważną rundę 1 vs 2 na Overpassie. Dupreeh - triumfalną rundą na Train - zwieńczył natomiast dzieło Duńczyków, gwarantując im mistrzowski tytuł.

Satysfakcję fani „Złotej piątki” czerpać mogą jednak z zagrań, którymi gracze VP popisali się w Krakowie. Janusz ‘Snax’ Pogorzelski w charakterystyczny dla siebie sposób zaszedł Kristiana ‘k0nfiga’ Wienecke z North, zdobywając na nim fraga z noża. I to w ćwierćfinale Majora! W półfinale z Immortals Jarosław ‘pashaBiceps’ Jarząbkowski zwyciężył natomiast niesamowitego clutcha, w pojedynkę powalając aż czterech Brazylijczyków.

 

SG, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie