Szpilka po pierwszym treningu MMA! Pracuje z najlepszymi w Polsce (ZDJĘCIE)

Sporty walki

Wydaje się, że debiut Artura Szpilki (0-0) w MMA jest coraz bliżej! 28-latek ma już za sobą pierwszy trening we wszechstylowej walce wręcz i naprawdę zaczął z wysokiego "C". Na sali klubu WCA Fight Team obok pięściarza można było spotkać czołówkę polskiego MMA!

O debiucie Artura Szpilki we wszechstylowej walce wręcz mówi się od kilku miesięcy, ale od gali KSW 41 zrobiło się naprawdę głośno. "Szpila" otrzymał wyzwanie na pojedynek od Tomasza Oświecińskiego, który pokonał Popka Monstera. Po walce doszło do małej przepychanki pomiędzy Szpilką a popularnym "Strachem".

28-letni pięściarz zapowiadał, że od nowego roku rozpoczyna przygotowania do występu w MMA i słowa dotrzymał. Szpilka w mediach społecznościowych zamieścił zdjęcie z pierwszego treningu w warszawskim klubie WCA Fight Team.

Na macie z Arturem Szpilką trenowali czołowi zawodnicy MMA w naszym kraju, w tym m.in. Jan Błachowicz (21-7, 5 KO, 8 SUB), Marcin Tybura (16-3, 7 KO, 6 SUB), Piotr Strus (12-3-2-1NC, 5 KO, 2 SUB), Daniel Omielańczuk (19-8-1-1NC, 3 KO. 9 SUB) czy Łukasz Jurkowski (16-10, 4 KO, 6 SUB) oraz Damian Janikowski (2-0, 2 KO). Ekipa robi ogromne wrażenie!

 

Pierwszy trening w MMA zacząłem ostro sparingi 😱💣📍✌🏻

Post udostępniony przez Artur Szpilka (@artur_szpilka) Sty 3, 2018 o 3:41 PST


mt, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze