Wiemy, kiedy Zimnoch zadebiutuje w MMA

Sporty walki

Polski pięściarz Krzysztof Zimnoch (22-2-1, 15 KO) zdradził, kiedy stoczy swoją pierwszą walkę w formule MMA. Premierowy pojedynek Zimnocha odbędzie się 17 marca na gali Babilon MMA 3. Nie wiadomo jeszcze, gdzie odbędzie się event i kto będzie rywalem 34-latka.

Zimnoch na początku grudnia 2017 roku wyraził chęć walki w formule MMA, a już miesiąc później zdradził, kiedy stoczy swój pierwszy pojedynek. Pięściarz z Białegostoku, który jest promowany przez Tomasza Babilońskiego wystąpi na gali tego ostatniego, który w ostatnim czasie mocno "wszedł" w świat wszechstylowej walki wręcz. 17 marca Babiloński zorganizuje trzecią galę pod szyldem Babilon MMA. Nie wiadomo, gdzie odbędzie się event.

 

Swoje plany na marzec Zimnoch zdradził w rozmowie z ringpolska.pl. - Tak, to będzie moja pierwszy występ w mieszanych sztukach walki - przyznał pięściarz w odpowiedzi na pytanie czy jego debiut nastąpi 17 marca. Nie chciał natomiast zdradzić, kto będzie jego pierwszym rywalem. - O te rzeczy trzeba pytać Tomasza Babilońskiego. Ja wiem, że mam wtedy stoczyć walkę, a wszystkie szczegóły ustala organizator - powiedział.

 

Oliwy do ognia dolał Babiloński, który zapytał użytkowników Twittera o zestawienie Zimnocha z Szymonem Kołeckim.

Skrót ostatniej walki Zimnocha w załączonym materiale wideo.

psl, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze