Dafi Społem Kielce - Asseco Resovia Rzeszów. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
Dafi Społem Kielce - Asseco Resovia Rzeszów. Transmisja w Polsacie Sport
fot. PAP

W 16. kolejce PlusLigi Asseco Resovia Rzeszów jako zdecydowany faworyt zagra na wyjeździe z Dafi Społem Kielce. Czy gospodarze odbiją się od dna? A może to goście podtrzymają dobrą passę? Transmisja meczu Dafi Społem Kielce - Asseco Resovia Rzeszów od 14:45 w Polsacie Sport.

Dwa wygrane spotkania, tylko sześć zdobytych punktów i ostatnia pozycja w tabeli – to dorobek kieleckich siatkarzy na półmetku rozgrywek PlusLigi. Do bezpiecznej pozycji kielczanie tracą pięć oczek. – Zdajemy sobie doskonale sprawę, że nasza sytuacja nie jest najlepsza. Ale na pewno się nie poddamy. Do końca jeszcze 15 spotkań. Wydarzyć się jeszcze może bardzo dużo. Będziemy walczyć – zapewnił libero kieleckiej drużyny Szymon Biniek.

 

– Nie mamy nic do stracenia, gorzej już nie będzie. Niżej w tabeli nie będziemy. Musimy ciężko pracować i iść krok po kroku do przodu. Musimy nie tylko wygrywać mecze z zespołami z dołu tabeli, ale trzeba też łapać punkty z drużynami teoretycznie dużo silniejszymi, takimi jak Resovia – zaznaczył Daszkiewicz.

 

Asseco Resovia jest zdecydowanym faworytem i nie świadczy o tym tylko słaba postawa gości. Podopieczni Andrzeja Kowala ostatnie pięć meczów wygrali 3:0! Choć piąta pozycja w tabeli to wynik poniżej oczekiwań, to wszystko zaczyna powoli zmierzać w dobrą stronę. Rzeszowianie w końcu myślą o poważnych celach.

 

Transmisja meczu Dafi Społem Kielce - Asseco Resovia Rzeszów od 14:45 w Polsacie Sport.

SA, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie