LSK: ŁKS Commercecon Łódź - Chemik Police. Transmisja na żywo

Siatkówka
LSK: ŁKS Commercecon Łódź - Chemik Police. Transmisja na żywo
fot. Cyfrasport

W meczu dwunastej kolejki Ligi Siatkówki Kobiet rozegra się pojedynek na szczycie. Liderujący w tabeli ŁKS Commercecon Łódź podejmie we własnej hali mistrza Polski Chemika Police. Transmisja w Polsacie Sport.

ŁKS i Chemik to zespoły, które od początku sezonu utrzymują miejsce w czołówce tabeli. Bilans łodzianek jest jednak lepszy, bowiem jeszcze ani razu nie przegrały i mają na swoim koncie trzydzieści punktów. O dwa "oczka" mniej zgromadziły siatkarki z Polic, które smak porażki już znają. Lepsza od nich w dziewiątej kolejce okazała się drużyna Developresu SkyRes Rzeszów (0:3).


Policzanki do tego starcia przygotowywały się w Niemczech. Aby nie wypaść z rytmu meczowego po dłuższej przerwie świątecznej trenowały i rozgrywały sparingi z mistrzem Niemiec Schweriner S.C. Siatkarki ŁKS-u dostały kilka dni wolnego na zregenerowanie sił. Treningi wznowiły 29 grudnia.

Nieobecną w ekipie Chemika będzie Agnieszka Bednarek-Kasza, która doznała kontuzji kolana i 3 stycznia przeszła operację.

Transmisja meczu ŁKS Commercecon Łódź - Chemik Police od 14.45 w Polsacie Sport. Komentują Bartosz Heller i Damian Dacewicz.

CM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze