As Arsenalu nie jest zainteresowany transferem do Chin. "Jego czas jeszcze przyjdzie"

Piłka nożna
As Arsenalu nie jest zainteresowany transferem do Chin. "Jego czas jeszcze przyjdzie"
fot. PAP

Transfery czołowych zawodników europejskich gigantów do Chin stały się bardzo popularne, a gigantyczne pieniądze przekonały już wielu piłkarzy. Inne zdanie na ten temat ma Olivier Giroud, który zapowiedział, że nie interesuje go ten kierunek.

W trwającym sezonie francuski napastnik pełni rolę rezerwowego Arsenalu, przegrywając rywalizację z Alexandre'em Lacazette'em. Z piętnastu spotkań Premier League, w których wystąpił, tylko raz znalazł się w wyjściowym składzie! To z pewnością nie wystarcza zawodnikowi, który pełni ważną rolę w reprezentacji swojego kraju i liczy na odciśnięcie piętna na zbliżających się mistrzostwach świata w Rosji.

 

Stąd też nie dziwi fakt, że głośno mówi się o jego odejściu z Emirates Stadium. Agent piłkarza przyznał, że będą bardzo spokojnie rozważać oferty, jednocześnie zaznaczając, że pogoń za pieniądzem - czyli na przykład transfer do Chin - nie wchodzi w grę.

 

- Turcja go nie interesuje, podobnie jak Chiny. Odejście po większe pieniądze nie jest dla niego najważniejsze. Samo odejście z Arsenalu nie jest rozwiązaniem. Musi być rozsądne. W drugiej części sezonu jego czas jeszcze przyjdzie, nawet jeśli będą to tylko rozgrywki Ligi Europy. On się nigdy nie poddaje - powiedział Michael Manuello, agent piłkarza.

jb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie