Ziobro znowu szokuje! Tym razem zaatakował Małysza (WIDEO)

Zimowe
Ziobro znowu szokuje! Tym razem zaatakował Małysza (WIDEO)
fot. PAP

Jan Ziobro zgodnie z obietnicą kontynuuje ujawnianie dotąd nieznanych faktów związanych z jego sportową karierą. Polski skoczek tym razem postanowił odnieść się do osoby Adama Małysza. - Niech pan mnie nie straszy, bo wie pan dobrze, że nie powiedziałem jeszcze wszystkiego - mówi Ziobro w zamieszczonym na Facebooku filmie.

Ziobro na początku roku podjął decyzję o zawieszeniu kariery sportowej. Skoczek dodatkowo postanowił opublikować pewne informacje, które były przyczyną podjęcia takiej decyzji. Za pośrednictwem mediów społecznościowych brązowy medalista drużynowych mistrzostw świata w Falun, zwycięzca zawodów Pucharu Świata w Engelbergu, olimpijczyk z Soczi atakuje m.in. sztab szkoleniowy polskiej kadry i Polski Związek Narciarski. W najnowszym wideo Ziobro odniósł się także do słów Małysza, który skrytykował zachowanie skoczka.

- Mam apel do pana Adama Małysza. Panie Adamie, pan jest dyrektorem w PZN. Za coś pan bierze pieniądze. Mam prośbę, by zdradził pan nazwiska osób, które przez te dwa lata próbowały mnie zniszczyć. I niech pan nie straszy, bo wie pan dobrze, że nie powiedziałem jeszcze wszystkiego. I jak zacznę mówić, niektórym zrobi się nieprzyjemnie. Niech pan też nie mówi, że dzwonił do mnie wielokrotnie, bo to ja dzwoniłem - powiedział Ziobro w zamieszczonym na Facebooku filmie.

Było to już trzecie nagranie polskiego skoczka. Ziobro planuje systematycznie publikować kolejne materiały, które mają być dowodem na to, że był niesprawiedliwie traktowany przez środowisko skoków narciaskich i PZN, a o selekcji zawodników niekoniecznie decydują tylko wyniki sportowe.

Wspomnianie nagranie w całości do obejrzenia poniżej:

mt, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze