Materla poznał rywala na KSW 42!

Sporty walki

Były mistrz wagi średniej KSW poznał rywala na gali z numerkiem 42! Łódzka gala wypełnia się tym samym doskonałymi nazwiskami. Michał Materla, który niedawno do klatki powrócił po niemal rocznej przerwie sprawdzi umiejętności nowego nabytku organizacji, Scotta Askhama. Były zawodnik UFC ma na swoim koncie starcie z innym Polakiem, Krzysztofem Jotko.

Karta gali KSW 42 w Łodzi jest sukcesywnie uzupełniana przez wielkie nazwiska! Tym razem szansę debiutu w organizacji dostanie jej nowy nabytek, Brytyjczyk Scott Askham (15-4, 9 KO, 2 sub). Były zawodnik UFC i ACB walczył między innymi z Krzysztofem Jotko (19-3, 5 KO, 2 sub) czy Luke'iem Barnattem (13-5, 7 KO, 4 sub), a teraz po raz pierwszy zaprezentuje się polskiej publiczności.
 
Askham mierzy aż 190 cm, a w walce oczywiście najlepiej czuje się na nogach.
 
Jego rywal jest na fali. Michał Materla ma na swoim koncie serię trzech nokautów z rzędu, wszystkie grubo przed czasem! Zawodnik Berserkers Team położył kolejno Antoniego Chmielewskiego (32-17, 5 KO, 18 sub), Rousimara Palharesa (19-8-1, 16 sub) i Paulo Thiago (18-10, 2 KO, 10 sub), a teraz ostrzy sobie zęby na kolejne zwycięstwo w limicie do 84 kg.
 
Ponadto na gali w Łodzi 3 marca wystąpią między innymi Mateusz Gamrot, Ariane Lipski, Karol Bedorf, a w hitowej walce wieczoru zmierzą się dwaj mistrzowie: Mamed Khalidov i Tomasz Narkun.
 
W drugim z załączonych materiałów wideo skrót ostatniej walki Michała Materli.
ch, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze