Joshua odniósł się do zarzutów o stosowaniu dopingu

Sporty walki

Anthony Joshua (20-0, 20 KO) ewidentnie nie lubi się z Josephem Parkerem (24-0, 18 KO). Jeszcze za nim ogłoszono, że ich starcie odbędzie się 31 marca w Cardiff, nie szczędzili sobie ostrych słów w mediach...

Z pewnością nie było łatwo doprowadzić do walki dwóch mistrzów, ale ostatecznie obozom zawodników udało się dojść do porozumienia. Na Principality Stadum w stawce znajdą się pasy WBC, IBF, IBO oraz WBO wagi ciężkiej. O podgrzewanie temperatury samej walki nie musimy się martwić, bo zarówno Joshua, jak i Parker mają sporo do powiedzenia na swój temat.

 

Ostatnio Joshua przyznał, że nie zamierza podać mu ręki po zakończonej walce, nawet jeśli Nowozelandczykowi będzie na tym zależało. Teraz postanowił odnieść się do zarzutów o stosowanie dopingu. Parker zasugerował to w jednym wywiadów, ale bardzo szybko zmienił zdanie, mimo to Anglik czuł, że musi mu odpowiedzieć.

 

- Zapisuję się na testy antydopingowe z trzymiesięcznym wyprzedzeniem, muszę też podawać dwa miejsca, w których z pewnością będę przebywał w trakcie dnia. Nie staram się niczego udowadniać. Podobne oskarżenia dotykały Kliczkę, starali się do znieważyć ze względu na styl i występy. Myślę, że to był po prostu fenomenalny pięściarz - powiedział.

Skrót walki Joshua - Kliczko w załączonym materiale wideo.

jb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie