Maestro Krychowiak! Fenomenalna asysta reprezentanta Polski

Piłka nożna
Maestro Krychowiak! Fenomenalna asysta reprezentanta Polski
fot. PAP

West Bromwich Albion przed tygodniem wygrał w Premier League po raz pierwszy od pięciu miesięcy, a teraz zespół Grzegorza Krychowiaka chce pójść za ciosem. Duża w tym zasługa polskiego pomocnika, który w niesamowity sposób pomógł swojemu zespołowi wyjść na prowadzenie na Goodison Park. Polak zaliczył kapitalną asystę do Jaya Rodrigueza.

Everton po zakontraktowaniu Theo Walcotta chciał wyjść z dołka i przerwać fatalną passę czterech porażek z rzędu. Zespół z Liverpoolu, który w tym sezonie wydał na wzmocnienia niebotyczne pieniądze podejmował West Bromwich Albion, który przed tygodniem wygrał w Premier League po raz pierwszy od sierpnia - 2:0 z Brighton.
 
W wyjściowej jedenastce Alana Pardew znalazł się Grzegorz Krychowiak, który tworzył parę rozgrywających z Garethem Barrym. Polak popisał się fenomenalnym zagraniem już w siódmej minucie, kiedy zewnętrzną stroną stopy wyprowadził na czystą pozycję Jaya Rodrigueza.
 
Polak posłał jedno z najtrudniejszych zagrań w futbolowym rzemiośle z precyzją chirurga, pozwalając partnerowi z zespołu stanąć oko w oko z Jordanem Pickfordem. I to z pierwszej piłki! Podanie reprezentanta Polski będzie z pewnością powtarzane w wielu serwisach na Wyspach Brytyjskich jako jedno z zagrań kolejki, a może nawet miesiąca.
ch, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze