Thorin broni pashy: W 2017 roku był jednym z lepszych. Dziecko tego nie zmienia

E-sport
Thorin broni pashy: W 2017 roku był jednym z lepszych. Dziecko tego nie zmienia
fot. Instagram

„PashaBiceps musi odejść” - krzyczą niezadowoleni z występów Virtus.pro na ELEAGUE Majorze frustraci. W obronie Jarząbkowskiego stanął popularny i kontrowersyjny dziennikarz - Duncan ‘Thorin’ Shields.

Jakie remedium na kiepskie wyniki może zastosować klub sportowy? Jedną z bez wątpienia najłatwiejszych i najczęściej stosowanych metod "naprawy drużyny" są transfery. To właśnie wymiany zawodników domagają się kibice Virtus.pro z całego świata, śledząc poczynania „Złotej piątki” na Majorze. Jednym z graczy, który według niektórych powinien opuścić drużynę jest Jarosław ‘pashaBiceps’ Jarząbkowski.

Nie zgadza się z tym Thorin. Znany z wielu kontrowersji ekspert (m.in. niepochlebnych wypowiedzi na temat Polski i jej mieszkańców) uważa, że argumenty osób chcących odsunąć snajpera znad Wisły od składu nie mają wielkiej wartości. - Nie wiem, dlaczego ludzie zawsze wskazują pashę jako kandydata na emeryturę, twierdząc, że przecież ma dziecko.  Wiele czołowych sportowców je ma i nadal może występować na wysokim poziomie - dziwi się Shields. - Jeśli spojrzeć na rok 2017, Jarząbkowski był zresztą jednym z najlepszych graczy w Virtus.pro - zauważa.


Virtus.pro przebywa aktualnie w Atlancie. Polacy walczą w fazie grupowej ELEAGUE Majora. Po dwóch przegranych (kolejno z Quantum Bellator Fire i fnatic) uratować może ich tylko zwycięstwo z Cloud9. Pojedynek z Amerykanami zaplanowano na 23:30.

SG, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie