Lechia zrezygnowała z wyjazdu do Niemiec

Piłka nożna
Lechia zrezygnowała z wyjazdu do Niemiec
fot. Cyfrasport

Piłkarze Lechii zrezygnowali z czwartkowego wyjazdu do Kolonii, gdzie w niedzielę mieli rozegrać sparing z Viktorią Koeln. Wbrew zapowiedziom ten mecz miał się odbyć na sztucznej nawierzchni, na co sztab szkoleniowy gdańskiej drużyny nie wyraził zgody.

To spotkanie miało pierwotnie być rozegrane na naturalnej murawie, jednak w środę późnym wieczorem organizator meczu poinformował, że ze względów pogodowych może ono się odbyć tylko na boisku ze sztuczną nawierzchnią.

 

Na tę zmianę sztab szkoleniowy gdańskiej drużyny nie wyraził zgody i wyjazd do Kolonii został odwołany. Zamiast w Niemczech podopieczni trenera Adama Owena trenować będą w Gdańsku, gdzie mają do dyspozycji naturalną i podgrzewaną płytę.

 

Prawdopodobnie w niedzielę na stadionie przy ul. Traugutta biało-zieloni rozegrają mecz kontrolny z polskim zespołem. Nie zmienił się natomiast ostatni rywal gdańszczan przed inauguracją rundy rewanżowej ekstraklasy - 3 lutego lechiści zagrają u siebie z liderem pierwszej ligi Chojniczanką Chojnice.

A.J., PAP

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze