AGO Gaming otworzyło sekcję Hearthstone'a. Gracz "Aniołków" poleci do Chin

E-sport
AGO Gaming otworzyło sekcję Hearthstone'a. Gracz "Aniołków" poleci do Chin
fot. Materiały prasowe/AGO Gaming

AGO Gaming rozszerzyło swoja działalność. Klub Bogusława Leśnodorskiego w esportowym środowisku znany będzie już nie tylko z Counter-Strike’a: Global Offensive, ale również Hearthstone’a. Wszystko to za sprawą zakontraktowania Michała ‘Xeno’ Kaczorowskiego.

Michał Kaczorowski podpisał dwuletnią umowę, która obowiązywała będzie do lutego 2020 roku. Niespełna 20 letni zawodnik w przeszłości reprezentował barwy noMercy oraz Turning Point. Xeno mimo młodego wieku posiada spore doświadczenie turniejowe, bowiem od 2014 roku regularnie bierze udział w zawodach zarówno online jak i offline.

- Dołączenie do AGO jest dla mnie nie tylko wielkim wyróżnieniem, ale też wielkim wyzwaniem. Jestem świadomy tego, że gra pod szyldem tej organizacji wiąże się z jeszcze większym poświęceniem i nie mogę się już doczekać pierwszych turniejów oraz streamów jako zawodnik AGO Gaming. – tak swój transfer komentuje sam zawodnik

- Kłądąc nacisk na rozwój Polskiej sceny, jak i Naszej organizacji, decydujemy się na zatrudnienie najbardziej utalentowanych rodzimych zawodników. Poprzez dostęp do naszego zaplecza chcemy zapewnić im możliwość pełnego skupienia się na swojej esportowej karierze. – powiedział Jakub Szumielewicz, CEO AGO Esports sp z o.o.

Xeno w nowych barwach zadebiutuje już niedługo. W marcu pojedzie do Chin, aby wystąpić na finałach międzynarodowego turnieju WESG. Pula nagród zbliżających się zawodów wynosić będzie 300 000 dolarów.

Główna dywizja AGO – zespół Counter Strike:Global Offensive, również wywalczyła awans na te finały.

- Wspólnie będziemy reprezentować Polskę podczas tych prestiżowych rozgrywek, gdzie spotkamy się z rywalami pochodzącymi z każdego zakątka świata. Aktualnie przeczesujemy rynek, aby znaleźć kolejne talenty, które moglibyśmy włączyć do nowych dywizji. Oznacza to, że jeżeli uda nam się odkryć jakiś nieoszflifowany diament, to z pewnością poinformujemy Was o tym w nadchodzących tygodniach. – powiedział Mateusz Kowalczyk, CGO AGO Esports sp z o.o.

Informacja prasowa, SG
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie