Pjongczang 2018: Program i terminarz. Starty Polaków

Zimowe
Pjongczang 2018: Program i terminarz. Starty Polaków
fot. PAP

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018 odbywają się w dniach 9-25 lutego. Do Korei Południowej wybierze się kilka tysięcy sportowców, a my ze szczególną uwagą będziemy spoglądać na starty Polaków. Sprawdźcie program i terminarz IO Pjongczang 2018.

Program IO Pjongczang 2018 nie jest przystępny dla polskiego kibica ze względu na ośmiogodzinną różnicę czasu jaka dzieli Koreę Południową i Polskę. Rozstrzygnięcia w niektórych dyscyplinach będą zapadać w godzinach nocnych lub porannych, kiedy będziemy jeszcze smacznie spali.


IO Pjongczang 2018 zakończą się 25 lutego. Ostatniego dnia igrzysk rozegrany zostanie między innymi finał turnieju hokeja na lodzie, a Justyna Kowalczyk powalczy o medal w biegu techniką klasyczną na 30 kilometrów.

 

TERMINARZ IO PJONGCZANG 2018 (na czerwono finały, pogrubioną czcionką starty Polaków):

 
25 lutego (niedziela):


01:05 – Curling – finał kobiet
01:30 - Bobsleje – czwórki mężczyzn – 3. i 4. przejazd (Mateusz Luty, Grzegorz Kossakowski, Łukasz Miedzik, Arnold Zdebiak)
01:30 - Łyżwiarstwo figurowe – pokazy mistrzów
05:10 - Hokej na lodzie – finał mężczyzn
07:15 - Biegi narciarskie - bieg na 30 kilometrów stylem klasycznym kobiet (Justyna Kowalczyk, Sylwia Jaśkowiec) FINAŁ
12.00 - CEREMONIA ZAMKNIĘCIA

 

Od 9 do 25 lutego w ramach „otwartego okna” wszyscy abonenci Cyfrowego Polsatu będą mieli nieograniczony dostęp do 3 uruchomionych specjalnie na czas Zimowych Igrzysk Olimpijskich kanałów: Eurosport 3, Eurosport 4 i Eurosport 5, gdzie będzie można oglądać relacje z igrzysk w jakości HD i bez reklam.

 

Kanały dostępne będą na dekoderach Cyfrowego Polsatu pod numerami 222, 223, 224.

 

Dodatkowo zapewnimy polską oprawę komentatorską wydarzenia na tych kanałach, realizowaną przez dziennikarzy i ekspertów Polsatu Sport.

Paweł Ślęzak, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze