Osoby decyzyjne postanowiły wyróżnić czterech zawodników. Najlepszą walką wybrano starcie otwierające kartę główną. Drew Dober (19-8-1NC, 4 KO, 9 SUB) i Frank Camacho (21-6, 15 KO, 3 SUB) stworzyli kibicom bardzo ciekawe widowisko, a do samego końca trudno było odgadnąć, kto wyjdzie zwycięsko z tej konfrontacji. Ostatecznie wygrał ten pierwszy, ale waleczność pokonanego przypadła do gustu największej organizacji MMA na świecie.

Z kolei Jacare Souza (25-5-1NC, 7 KO, 14 SUB) oraz Mirsad Bektic (12-1, 6 KO, 3 SUB) zostali nagrodzeni za występ wieczoru. Ten pierwszy w kapitalny sposób poradził sobie - już po raz drugi w karierze - z Derekiem Brunsonem, naruszając go wysokim kopnięciem, a następnie dobijając przy siatce. Brazylijczyk będzie się więc liczyć przy rozgrywce o mistrzowski pas.

Bektic również wrócił na zwycięską ścieżkę i również wygrał przez nokaut w pierwszej rundzie. O jego sile przekonał się Godofredo Pepey Castro, który otrzymał potężne uderzenie w splot słoneczny, po którym nie był w stanie kontynuować walki.

Walka wieczoru: Drew Dober - Frank Camacho
Występ wieczoru: Jacare Souza (vs Derek Brunson)
Występ wieczoru: Mirsad Bektic (vs Godofredo Pepey Castro)