UFC Fight Night: Jacare - Brunson 2. Bonusy rozdane!

Sporty walki
UFC Fight Night: Jacare - Brunson 2. Bonusy rozdane!
fot. Polsat Sport

Organizacja UFC przyznała bonusy za galę UFC Fight Night: Jacare - Brunson 2, która odbyła się w nocy z soboty na niedzielę w Charlotte. O 50 tysięcy dolarów wzbogaci się m.in. bohater walki wieczoru.

Osoby decyzyjne postanowiły wyróżnić czterech zawodników. Najlepszą walką wybrano starcie otwierające kartę główną. Drew Dober (19-8-1NC, 4 KO, 9 SUB) i Frank Camacho (21-6, 15 KO, 3 SUB) stworzyli kibicom bardzo ciekawe widowisko, a do samego końca trudno było odgadnąć, kto wyjdzie zwycięsko z tej konfrontacji. Ostatecznie wygrał ten pierwszy, ale waleczność pokonanego przypadła do gustu największej organizacji MMA na świecie.

Z kolei Jacare Souza (25-5-1NC, 7 KO, 14 SUB) oraz Mirsad Bektic (12-1, 6 KO, 3 SUB) zostali nagrodzeni za występ wieczoru. Ten pierwszy w kapitalny sposób poradził sobie - już po raz drugi w karierze - z Derekiem Brunsonem, naruszając go wysokim kopnięciem, a następnie dobijając przy siatce. Brazylijczyk będzie się więc liczyć przy rozgrywce o mistrzowski pas.

Bektic również wrócił na zwycięską ścieżkę i również wygrał przez nokaut w pierwszej rundzie. O jego sile przekonał się Godofredo Pepey Castro, który otrzymał potężne uderzenie w splot słoneczny, po którym nie był w stanie kontynuować walki.

Walka wieczoru: Drew Dober - Frank Camacho
Występ wieczoru: Jacare Souza (vs Derek Brunson)
Występ wieczoru: Mirsad Bektic (vs Godofredo Pepey Castro)

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze