Rousey będzie gwiazdą wrestlingu

Sporty walki
Rousey będzie gwiazdą wrestlingu
fot. PAP

Ronda Rousey (12-2, 3 KO, 9 SUB) będzie nową gwiazdą wrestlingu! Amerykanka związała się z federacją WWE, o czym spekulowano od dłuższego czasu.

O tym, że obie strony doszły do porozumienia, poinformował serwis espn.com. Na potwierdzenie tego, sama zainteresowana pojawiła się podczas niedzielnej gali Royal Rumble w Filadelfii. - To teraz moje życie. To mój priorytet na nadchodzące lata. To nie jest jednorazowy skok czy zagranie pod publiczkę - powiedziała.

 

 

30-latka jest wielką fanką WWE. Jej przydomek "Rowdy" to hołd oddany Roddy'emu Piperowi, który był jedną z największych gwiazd wrestlingu lat 80. i 90. XX wieku. Kanadyjczyk wyraził zgodę, by go używała.

 

Amerykanka to brązowa medalistka igrzysk olimpijskich z Pekinu w judo i była mistrzyni UFC w kategorii koguciej. Ostatnią walkę stoczyła 30 grudnia 2016 roku, przegrywając z Amandą Nunes (15-4, 10 KO, 3 SUB) na gali UFC 207. W międzyczasie rozpoczęła karierę aktorską. Wystąpiła m.in. w takich filmach, jak "Niezniszczalni 3" oraz "Szybcy i wściekli 7".

MC, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze