Wlazły na stanowisku komentatorskim Polsatu Sport!

Siatkówka

Mariusz Wlazły był jednym z głównych bohaterów szlagierowego spotkania 19. kolejki PlusLigi. Poprowadził PGE Skrę Bełchatów do wyjazdowego zwycięstwa 3:2 z Asseco Resovią, zgarnął statuetkę MVP, a po meczu pojawił się na stanowisku komentatorskim Polsatu Sport.

W starciu z Asseco Resovią Wlazły zdobył dla swej drużyny 20 punktów i znacząco przyczynił się do zwycięstwa bełchatowian w zaciętym meczu w Hali Podpromie. Po raz czwarty w tym sezonie PlusLigi otrzymał statuetkę dla najlepszego zawodnika (MVP) meczu.

 

Kapitan PGE Skry po spotkaniu odwiedził na stanowisku komentatorskim Tomasza Swędrowskiego i Krzysztofa Ignaczaka. Mimo początkowych kłopotów technicznych, podzielił się z kibicami swymi wrażeniami ze zwycięskiego spotkania.

 

– Cieszymy się, że wygraliśmy, bo tu się bardzo ciężko gra. W tej hali i zespół, i kibice oddają serce za swą drużynę. Byliśmy przygotowani na ciężkie spotkanie. Chcieliśmy wygrać i ta nasza wiara była dla nas w trudnych momentach czymś najcenniejszym. Dzięki niej potrafiliśmy przełamać te trudne sytuacje w naszym zespole – powiedział Wlazły.

 

W spotkaniu 19. kolejki PlusLigi Asseco Resovia przegrała z PGE Skrą Bełchatów 2:3 (23:25, 25:15, 26:24, 24:26, 10:15).

 

Wizyta Mariusza Wlazłego na stanowisku komentatorskim Polsatu Sport w załączonym materiale wideo.

RM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie