Conte nie zostanie zwolniony z Chelsea

Piłka nożna
Conte nie zostanie zwolniony z Chelsea
fot. PAP

Antonio Conte pozostanie trenerem Chelsea - poinformowało BBC. Przyszłość włoskiego trenera stanęła pod znakiem zapytania po bolesnej porażce w poniedziałkowym meczu z Watford (1:4).

Choć w poprzednim sezonie wywalczył mistrzostwo Anglii, to już na początku tego obecnego mówiło się o jego zwolnieniu. Conte przetrwał jednak najgorsze, awansował z grupy Ligi Mistrzów, a w lidze plasował się w okolicach trzeciego miejsce, które gwarantowało udział w przyszłorocznej edycji LM. Ostatnio idzie mu nieco gorzej: Chelsea najpierw przegrała z Bournemouth 0:3, a w poniedziałek uległa Watford 1:4!

Przed tym drugim meczem angielskie media donosiły, że w razie porażki Conte zostanie zwolniony. We wtorek BBC poinformowało, że temat odejścia włoskiego trenera nie był brany pod uwagę przez kierownictwo Chelsea. Choć sam zainteresowany przyznał, że klub będzie musiał podjąć odważną decyzję, jeśli nie jest zadowolony z jego działań.

Ostatecznie przedstawiciele Chelsea nie chcą poruszać tematu zwolnienia Conte, gdyż klub cały czas ma szansę na ukończenie sezonu w TOP 4, a do tego gra w Lidze Mistrzów oraz Pucharze Anglii.

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze