Liga Mistrzyń: Grot Budowlani Łódź - Galatasaray SK Stambuł. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
Liga Mistrzyń: Grot Budowlani Łódź - Galatasaray SK Stambuł. Transmisja w Polsacie Sport
fot. PAP

Po dwóch tygodniach przerwy zawodniczki z Łodzi wracają do rywalizacji w Lidze Mistrzyń, gdzie rozegrają mecz z Galatasaray Stambuł. Transmisja spotkania Grot Budowlani Łódź - Galatasaray SK Stambuł w Polsacie Sport.

Ostatnie trzy mecze w lidze to zwycięstwa Budowlanych Łódź. Najpierw wygrana z Toruniem (3:0), następnie zwycięstwo w zaciętym meczu z Muszyną (3:2), a w niedzielę triumf w starciu z Ostrowcem Świętokrzyskim (3:0).

 

Łodzianki po pojedynku z Ostrowcem Świętokrzyskim miały tylko dwa dni na odpoczynek, przed meczem z tureckim Galatasaray. Będzie to mecz czwartej kolejki Ligi Mistrzyń. W trzeciej kolejce rywalem Polek również był zespół z Turcji. Wówczas podopieczne Błażeja Kryształowicza przegrały rywalizację 3:0 (25:16, 25:21, 25:17).

Budowlane Łódź są w grupie D. Obecnie w tabeli lideruje Vakifbank Stambuł, który wygrał dotychczas wszystkie mecze, zdobywając komplet dziewięciu punktów. Na drugim miejscu z sześcioma punktami znajduje się Galatasaray, a na trzecim Dynamo Moskwa (3 punkty). Ostatnie miejsce w grupie zajmują Budowlani Łódź.

Kryształowicz zapowiedział, że niepewne są występy dwóch jego podopiecznych. Kaja Grobelna wypadnie z wyjściowego zestawienia, gdyż ma przeciążone kolano. Atakująca najprawdopodobniej będzie wspierać swoje koleżanki, na krótkich zmianach zadaniowych. Niepewny jest również występ libero Agaty Witkowskiej, która doznała urazu naciągnięcia więzadła.

 

Transmisja meczu Grot Budowlani Łódź - Galatasaray SK Stambuł od 17:55 w Polsacie Sport.

en, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie