Piłkarz Romy spowodował wypadek mając we krwi 2 promile alkoholu

Piłka nożna
Piłkarz Romy spowodował wypadek mając we krwi 2 promile alkoholu
fot. PAP

Ten tydzień zdecydowanie nie zaczął się po myśli jednego z piłkarzy AS Roma. W poniedziałek rano spowodował on wypadek samochodowy, a na dodatek przeprowadzone przez policjantów badanie alkomatem wykryło 2 promile w wydychanym przez niego powietrzu. Co więcej jest to już drugi wypadek spowodowany przez Bruno Peresa, bo o nim mowa, na rzymskich ulicach.

W poniedziałek rano Peres stracił panowanie nad swoim Lamborghini i w rezultacie z dużą siłą uderzył w drzewo. Choć zawodnik wyszedł z kolizji bez szwanku, to jego samochód nie miał już tyle szczęścia. Na Twitterze można znaleźć zdjęcia auta z widocznymi wgnieceniami po stronie kierowcy.


Co więcej w organizmie zawodnika wykryto prawie 2 promile alkoholu, czyli czterokrotnie więcej niż wynosi dopuszczalna norma. W rezultacie zabrano mu prawo jazdy i ukarano mandatem w wysokości 800 euro. Jest to już jego drugi wypadek na rzymskich ulicach. W listopadzie 2016 roku Peres rozbił bowiem wypożyczone Porsche, wjeżdżając w murek znajdujący się na środku placu.

Na razie "Giallorossi" nie podjęli jeszcze decyzji co do przyszłości Peresa, jednak niewykluczone, że zostanie on odsunięty od drużyny przynajmniej na jakiś czas.

AŁ, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie