PlusLiga: PGE Skra Bełchatów - Indykpol AZS Olsztyn. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
PlusLiga: PGE Skra Bełchatów - Indykpol AZS Olsztyn. Transmisja w Polsacie Sport
fot. PAP

W ostatniej kolejce PlusLigi PGE Skra Bełchatów pokonała już po raz drugi w sezonie Asseco Resovię Rzeszów (3:2). Tym razem wicemistrzowie Polski nie mieli łatwej przeprawy i zwycięzcę wyłonił dopiero tie-break. Teraz będą chcieli zrewanżować się Indykpolowi za porażkę w Olsztynie, gdzie ulegli przeciwnikom w pięciu setach. Transmisja meczu PGE Skra Bełchatów - Indykpol AZS Olsztyn w Polsacie Sport.

Obecnie AZS Olsztyn zajmuje siódme miejsce w PlusLidze, a w zasięgu podopiecznych Roberto Santilliego znajdują się Jastrzębski Węgiel i Asseco Resovia Rzeszów - obie drużyny mają tylko trzy punkty przewagi nad Indykpolem.

W ostatniej kolejce olsztynianie przegrali z ZAKSĄ Kędzierzyn Koźle 0:3 i wypadli poza pierwszą szóstkę, która gwarantuje udział w play-offs. Szansa na skrócenie dystansu do szóstego miejsca istnieje, jednak mecz będzie rozgrywany w hali Skry Bełchatów, gdzie gospodarze w tym sezonie ligowym przegrali tylko dwa spotkania - z Kędzierzynem i Jastrzębskim Węglem.

Bełchatowianie podchodzą do tego starcia w roli faworytów, aczkolwiek siatkarze z Olsztyna zdają sobie sprawę z tego, że są w stanie pokonać wicemistrza Polski. W październiku Indykpol wygrał ze Skrą 3:2, a ich zwycięstwo nad drużyną Roberto Piazza'y było zaskoczeniem dla wszystkich. 

 

Transmisja meczu PGE Skra Bełchatów - Indykpol AZS Olsztyn od 18 w Polsacie Sport.

en, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze