Od 9 do 25 lutego w ramach „otwartego okna” wszyscy abonenci Cyfrowego Polsatu będą mieli nieograniczony dostęp do 3 uruchomionych specjalnie na czas Zimowych Igrzysk Olimpijskich kanałów: Eurosport 3, Eurosport 4 i Eurosport 5, gdzie będzie można oglądać relacje z igrzysk w jakości HD i bez reklam.

Kanały dostępne będą na dekoderach Cyfrowego Polsatu pod numerami 222, 223, 224.

Dodatkowo zapewnimy polską oprawę komentatorską wydarzenia na tych kanałach, realizowaną przez dziennikarzy i ekspertów Polsatu Sport.

Swoim użytkownikom dodatkowe kanały sportowe zapewni od 9 do 25 lutego również telewizja internetowa IPLA. W pakiecie IPLA SPORT dostępnych będzie jeszcze więcej relacji z igrzysk na żywo, bez reklam, 24 godziny na dobę, w HD – na kanałach Eurosport 3, Eurosport 4 i Eurosport 5. Także w IPLI będą one dostarczane bez dodatkowych opłat i z polskim komentarzem.

Sprawdźcie jak wygląda plan transmisji w kanałach Eurosport 3, Eurosport 4 i Eurosport 5 (w nawiasach komentatorzy).

 

Eurosport 3

 

01.00 - Hokej na lodzie: Highlights (Tomasz Włodarczyk)
01.30 - Hokej na lodzie: Highlights (Tomasz Włodarczyk)
02.10 - Narciarstwo alpejskie: Slalom gigant kobiet - pierwszy przejazd (Filip Gawęcki)
05.40 - Narciarstwo alpejskie: Slalom gigant kobiet - drugi przejazd (Filip Gawęcki)
07.50 - Curling: Highlights (Krzysztof Wanio)
08.30 - Hokej na lodzie (Grzegorz Michalewski, Sobera)
11.10 - Łyżwiarstwo szybkie: 5000 metrów mężczyzn
13.25 - Łyżwiarstwo szybkie: 1500 metrów kobiet (Marcin Lepa, Chmura)
15.20 - Narciarstwo dowolne: finał muldy (Grzegorz Jędrzejewski, J. Krzysztof)
16.10 - Biathlon: Bieg pościgowy kobiet (Marcin Muras, Magdalena Grzywa)
17.30 - Narciarstwo dowolne: finał muldy (Grzegorz Jędrzejewski, J. Krzysztof)
19.20 - Łyżwiarstwo szybkie: 1500 metrów kobiet (Marcin Lepa, B. Pisarek)
21.00 - Biathlon: Bieg pościgowy mężczyzn (Marcin Muras, Magdalena Grzywa
22.35 - Saneczkarstwo: drugi bieg kobiet (Paweł Ślęzak, T. Koćmierowski)


Eurosport 4

 

00.45 - Snowboard: Slopestyle mężczyzn
01.55 - Łyżwiarstwo figurowe (Aleksandra Szutenberg, M. Tascher)
05.35 - Biegi narciarskie: 15+15 mężczyzn
07.45 - Biathlon: sprint mężczyzn
09.40 - Saneczkarstwo: drugi trening (Paweł Ślęzak, T. Koćmierowski)
11.00 - Biathlon: bieg pościgowy kobiet (Marcin Muras)
12.50 - Biathlon: bieg pościgowy mężczyzn (Marcin Muras)
14.05 - Ceremonia medalowa (Przemysław Iwańczyk)
15.35 - Narciarstwo alpejskie: slalom gigant kobiet przejazd pierwszy (Tomasz Tomaszewski)
17.40 - Snowboard: Slopestyle kobiet
19.40 - Narciarstwo alpejskie: slalom gigant kobiet przejazd drugi (Tomasz Tomaszewski)
21.45 - Skoki narciarskie: trening (Michał Stolfa)
22.20 - Skoki narciarskie: konkurs kobiet (Michał Stolfa)

 

Eurosport 5

 

01.00 - Curling: Highlights (Krystian Sobierajski)
01.55 - Snowboard: Slopestyle kobiet
04.05 - Saneczkarstwo: czwarty przejazd
05.25 - Snowboard: Halfpipe kobiet kwalifikacje
07.15 - Narciarstwo dowolne: Finał muldy
09.20 - Narciarstwo alpejskie: zjazd
12.30 - Skoki narciarskie: trening (Bartosz Heller, Marek Jóźwik)
13.45 - Skoki narciarskie: konkurs indywidualny na normalnej skoczni (Bartosz Heller, Marek Jóźwik)
15.40 - Łyżwiarstwo figurowe: drużyny mężczyzn i kobiet (Justyna Kostyra, J. Tascher)
18.45 - Curling (Krzysztof Wanio)
20.55 - Snowboard: Halfpipe (M. Gula, M. Ligocki)
21.55 - Curling (Krystian Sobierajski)
22.10 - Hokej na lodzie: Highlights (Grzegorz Michalewski)