Super Mario w Pjongczangu!

E-sport
Super Mario w Pjongczangu!
fot. PAP

Ciekawa postać pojawiła się na igrzyskach olimpijskich w Pjongczangu. Amerykański zawodnik startujący wraz ze swoją siostrą w curlingu wzbudził w kibicach wiele pozytywnych emocji, bo wygląda jak... Super Mario! Poznajcie Matta Hamiltona.

Na koncie amerykańskiej drużyny olimpijskiej na Twitterze zamieszczono żartobliwe porównanie zawodnika do legendarnej postaci Super Mario po tym, jak wzbudził on zaineresowanie widzów i użytkowników mediów społecznościowych. Startujący wraz z siostrą Hamilton ma wąsy, a na zawody zakłada czerwoną czapkę z daszkiem, która sprawia, że jest uderzająco podobny do bajkowej postaci.

Jego styl spodobał się kibicom tak bardzo, że założyli na Twiterze konto o wdzięcznej nazwie "Wąsy Matta Hamiltona". Nie brakuje również komentarzy na jego temat. "Mój nowy ulubiony sport nazywa się Mario!", "Oglądam igrzyska olimpijskie i widzę Super Mario w drużynie USA!" - piszą jego fani.

Nie wszystkim jednak Hamilton kojarzy się z tą samą postacią. Pojawiły się również głosy, że 29-latek przypomina Davida Wellsa, amerykańskiego baseballistę.

'Super Mario' w duecie z siostrą w premierowym starciu w Pjongczangu pokonał parę rosyjską Anastasia Bryzgalova - Alexander Krushelnitskiy 9:3.

Amerykanin reprezentuje barwy swojego kraju na arenie międzynarodowej od 2007 roku. Początkowo udanie startował w kategoriach juniorskich zdobywając tytuł mistrza świata. Na medal w zawodach seniorskich musiał poczekać aż do 2016 roku.

 

Od 9 do 25 lutego w ramach „otwartego okna” wszyscy abonenci Cyfrowego Polsatu będą mieli nieograniczony dostęp do 3 uruchomionych specjalnie na czas Zimowych Igrzysk Olimpijskich kanałów: Eurosport 3, Eurosport 4 i Eurosport 5, gdzie będzie można oglądać relacje z igrzysk w jakości HD i bez reklam.

 

Kanały dostępne będą na dekoderach Cyfrowego Polsatu pod numerami 222, 223, 224.

 

Dodatkowo zapewnimy polską oprawę komentatorską wydarzenia na tych kanałach, realizowaną przez dziennikarzy i ekspertów Polsatu Sport.

CM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze