"Armia piękna" Kim Dzong Una podbija Pjongczang

Zimowe
Armia piękna Kim Dzong Una
Galeria zdjęć (11)

Ponad 200 cheerleaderek przyjechało z Korei Północnej na zimowe igrzyska olimpijskie w Pjongczangu. Doping "armii piękna" Kim Dzong Una podczas meczu hokejowego stał się hitem Internetu.

Na zimowe igrzyska do Pjongczangu Korea Północna wysłała 12 hokeistek, które występują we wspólnej drużynie Korei, 10 innych sportowców występujących pod flagą KRLD, a także liczną delegację. W jej składzie, obok działaczy znalazło się 21 dziennikarzy oraz ponad 200 cheerleaderek.

 

Wspólna ekipa Korei na lodowisku Kwandong Hockey Centre wielkiej furory nie zrobiła. Gospodynie przegrały wyraźnie dwie pierwsze konfrontacje – najpierw 0:8 ze Szwajcarią, następnie również 0:8 ze Szwecją. Dużo większą uwagę od hokeistek wzbudziły cheerleaderki z Korei Północnej, które efektownie zaprezentowały się na trybunach hokejowej hali.

 

Nagranie dopingu Koreanek stało się hitem internetu:

 

 

Piękne cheerleaderki wywołały również sporo kontrowersji. Podczas pokazu założyły maski, które według dziennikarzy z południowej Korei, były podobizną młodego Kim Ir Sena – pierwszego przywódcy KRLD.

 

 

Od 9 do 25 lutego w ramach „otwartego okna” wszyscy abonenci Cyfrowego Polsatu będą mieli nieograniczony dostęp do 3 uruchomionych specjalnie na czas Zimowych Igrzysk Olimpijskich kanałów: Eurosport 3, Eurosport 4 i Eurosport 5, gdzie będzie można oglądać relacje z igrzysk w jakości HD i bez reklam.

 

Kanały dostępne będą na dekoderach Cyfrowego Polsatu pod numerami 222, 223, 224.

 

Dodatkowo zapewnimy polską oprawę komentatorską wydarzenia na tych kanałach, realizowaną przez dziennikarzy i ekspertów Polsatu Sport.

RM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze