KSW 42: Debiutanka w formie fitness! (ZDJĘCIA)

Sporty walki
2018.02.13 KSW 42: Raszewska w formie
Galeria zdjęć (6)

Gala KSW 42 odbędzie się już 3 marca w Łodzi. W karcie walk obok uznanych marek w świecie MMA znalazło się miejsce dla dwóch debiutantek, którym nie brakuje jednak wdzięku. Karolina Owczarz (0-0) stanie do walki z utytułowaną zawodniczką sandy i boksu tajskiego oraz trenerką w KSW Cross Fight Gym Pauliną Raszewska (0-0), która znajduje się aktualnie w wyśmienitej formie!

Raszewska miała zadebiutować w KSW już w 2012 roku, ale ostatecznie do jej walki nie doszło. Po latach wielokrotna mistrzyni Polski w sandzie, wicemistrzyni Polski w boksie tajskim i zawodniczka kickboxingu oraz boksu uznała, że już czas, by wejść do klatki i spróbować swoich sił w kolejnej dyscyplinie.

Raszewska do swojego występu podeszła bardzo poważnie. Na kilkanaście dni przed galą i debiutancką walką prezentuje niesamowitą formę, niczym z pokazów fitness.

Rywalką Raszewskiej będzie Karolina Owczarz. Była dziennikarka Polsatu Sport to mistrzyni polski i multimedalistka krajowych i międzynarodowych zawodów w pięściarstwie. Łodzianka zadebiutowała w zawodowym boksie w 2011 roku i wygrała wszystkie cztery stoczone walki, w tym jedną przez nokaut.

mt, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze