Pjongczang 2018: Kanadyjczycy kontynuują zwycięską serię

Zimowe
Pjongczang 2018: Kanadyjczycy kontynuują zwycięską serię
fot. PAP

Kanadyjczycy odnieśli trzecie kolejne zwycięstwo w olimpijskim turnieju curlingu w Pjongczangu. Tym razem pokonali 7:4 Norwegię, która - podobnie jak Dania i Korea Południowa - pozostaje na razie bez zwycięstwa.

Reprezentacja spod znaku Klonowego Liścia wygrała turniej curlingu mężczyzn podczas trzech poprzednich igrzysk - w Turynie, Vancouver i Soczi.

 

W Korei Południowej Kanadyjczycy też imponują formą, prowadzą w tabeli z kompletem wygranych. Po zwycięstwach nad Włochami 5:3 i Wielką Brytanią 6:4, tym razem nie dali szans Norwegom. W następnej serii zmierzą się w piątek z gospodarzami.

 

Od 9 do 25 lutego w ramach „otwartego okna” wszyscy abonenci Cyfrowego Polsatu będą mieli nieograniczony dostęp do 3 uruchomionych specjalnie na czas Zimowych Igrzysk Olimpijskich kanałów: Eurosport 3, Eurosport 4 i Eurosport 5, gdzie będzie można oglądać relacje z igrzysk w jakości HD i bez reklam.

 

Kanały dostępne będą na dekoderach Cyfrowego Polsatu pod numerami 222, 223, 224.

 

Dodatkowo zapewnimy polską oprawę komentatorską wydarzenia na tych kanałach, realizowaną przez dziennikarzy i ekspertów Polsatu Sport.

MC, PAP

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze