Pjongczang 2018: Hymn dla Stocha! Żyła zagrał mistrzowi (WIDEO)

Zimowe
Pjongczang 2018: Hymn dla Stocha! Żyła zagrał mistrzowi (WIDEO)
fot. PAP

Igrzyska Pjongczang 2018 Piotr Żyła spędza co prawda w roli turysty, gdyż trener Stefan Horngacher nie wytypował go do startu w żadnym z konkursów indywidualnych, jednak dobry humor go nie opuszcza. Bardzo uradował go sukces Kamila Stocha, na jego cześć zagrał na gitarze "Mazurka Dąbrowskiego".

Stoch został w Pjongczangu mistrzem olimpijskim w konkursie na dużej skoczni. Żyła – brązowy medalista ostatnich MŚ Lahti 2017 – w tym konkursie nie wystąpił, sukces kolegi bardzo go jednak ucieszył. Nie czekając na dekorację medalową, zagrał dla mistrza "Mazurka Dąbrowskiego".

 

"Dziś z takiego repertuaru. Gold dla Polski" – napisał na swym profilu na Instagramie. 

 

 

Sukces Stocha to pierwsza zdobycz medalowa polskich sportowców na tych igrzyskach. W poniedziałek skoczkowie wystąpią w konkursie drużynowym.

 

Od 9 do 25 lutego w ramach „otwartego okna” wszyscy abonenci Cyfrowego Polsatu będą mieli nieograniczony dostęp do 3 uruchomionych specjalnie na czas Zimowych Igrzysk Olimpijskich kanałów: Eurosport 3, Eurosport 4 i Eurosport 5, gdzie będzie można oglądać relacje z igrzysk w jakości HD i bez reklam.

 

Kanały dostępne będą na dekoderach Cyfrowego Polsatu pod numerami 222, 223, 224.

 

Dodatkowo zapewnimy polską oprawę komentatorską wydarzenia na tych kanałach, realizowaną przez dziennikarzy i ekspertów Polsatu Sport.

RM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie