Pjongczang 2018: Kombinacja kobiet przyspieszona o jeden dzień

Zimowe
Pjongczang 2018: Kombinacja kobiet przyspieszona o jeden dzień
fot. PAP

Z powodu niekorzystnych prognoz pogody organizatorzy igrzysk w Pjongczangu zdecydowali o przyspieszeniu o jeden dzień i przełożeniu z piątku na czwartek alpejskiej kombinacji kobiet.

Jak poinformowano w komunikacie, na piątek przewidywany jest silny wiatr, który mógłby utrudnić przeprowadzenie zawodów, zwłaszcza części szybkościowej, czyli zjazdu.

 

Po zmianie w programie igrzysk, w czwartek mają się odbyć dwie konkurencje narciarstwa alpejskiego - kombinacja kobiet oraz slalom mężczyzn.

 

Silny wiatr był powodem przełożenia kilku konkurencji w tej dyscyplinie w pierwszych dniach igrzysk, ale później opóźnienia zostały nadrobione.

 

Od 9 do 25 lutego w ramach „otwartego okna” wszyscy abonenci Cyfrowego Polsatu będą mieli nieograniczony dostęp do 3 uruchomionych specjalnie na czas Zimowych Igrzysk Olimpijskich kanałów: Eurosport 3, Eurosport 4 i Eurosport 5, gdzie będzie można oglądać relacje z igrzysk w jakości HD i bez reklam.

 

Kanały dostępne będą na dekoderach Cyfrowego Polsatu pod numerami 222, 223, 224.

 

Dodatkowo zapewnimy polską oprawę komentatorską wydarzenia na tych kanałach, realizowaną przez dziennikarzy i ekspertów Polsatu Sport.

MC, PAP
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie