Od 9 do 25 lutego w ramach „otwartego okna” wszyscy abonenci Cyfrowego Polsatu będą mieli nieograniczony dostęp do 3 uruchomionych specjalnie na czas Zimowych Igrzysk Olimpijskich kanałów: Eurosport 3, Eurosport 4 i Eurosport 5, gdzie będzie można oglądać relacje z igrzysk w jakości HD i bez reklam.

Kanały dostępne będą na dekoderach Cyfrowego Polsatu pod numerami 222, 223, 224.

Dodatkowo zapewnimy polską oprawę komentatorską wydarzenia na tych kanałach, realizowaną przez dziennikarzy i ekspertów Polsatu Sport.

Swoim użytkownikom dodatkowe kanały sportowe zapewni od 9 do 25 lutego również telewizja internetowa IPLA. W pakiecie IPLA SPORT dostępnych będzie jeszcze więcej relacji z igrzysk na żywo, bez reklam, 24 godziny na dobę, w HD – na kanałach Eurosport 3, Eurosport 4 i Eurosport 5. Także w IPLI będą one dostarczane bez dodatkowych opłat i z polskim komentarzem.

Sprawdźcie jak wygląda plan transmisji na dzień 20 lutego w kanałach Eurosport 3, Eurosport 4 i Eurosport 5 (w nawiasach komentatorzy).

Eurosport 3

03:25 NA ŻYWO - Narciarstwo dowolne - skicross (G. Jędrzejewski, M. Habart)
05:10 NA ŻYWO - Narciarstwo dowolne - skicross finał (G. Jędrzejewski, M. Habart)
08:30 NA ŻYWO - Hokej na lodzie - 2. ćwierćfinał (T. Włodarczyk, M. Ćwikła)
11:05 - Curling (K. Sobierajski)
11:55 NA ŻYWO - Łyżwiarstwo szybkie (M. Lepa)
14:55 - Ceremonia Medalowa (P. Iwańczyk)
16:15 - Łyżwiarstwo figurowe - krótki (J. Kostyra, J. Tascher)
20:35 - Biegi narciarskie - drużynowe (S. Rojek)

Eurosport 4

01:00 - Curling Highlights (K. Wanio)
01:55 NA ŻYWO - Łyżwiarstwo figurowe - program krótki (A. Szutenberg, M. Tascher)
06:45 - Curling Highlights (K. Sobierajski)
08:50 NA ŻYWO - Biegi narciarskie - drużynowe (M. Jóźwik)
10:50 NA ŻYWO - Biegi narciaskie - drużynowe (M. Jóźwik)
13:00 NA ŻYWO - Hokej na lodzie - 4. ćwierćfinał (T. Włodarczyk, Jerzy Sobera)
15:40 - Narciarstwo alpejskie - zjazd (T. Tomaszewski, M. Szafrański)
18:00 - Curling (P. Merchelski)
19:00 - Łyżwiarstwo szybkie (M. Lepa)
21:15 - Hokej na lodzie - highlights (T. Włodarczyk)
22:10 - Bobsleje (P. Ślęzak, J. Zakrzewski)

 
Eurosport 5

02:50 NA ŻYWO - Narciarstwo alpejskie - zjazd (F. Gawęcki)
06:00 NA ŻYWO - Curling  (K. Wanio, A. Sterczewski)
09:05 NA ŻYWO - Curling (K. Sobierajski, A. Sterczewski)
12:35 NA ŻYWO - Bobsleje (A. Romański, J. Zakrzewski)
13:55 NA ŻYWO - Bobsleje (A. Romański, J. Zakrzewski)
15:10 - Curling (M. Muras, A. Sterczewski)
18:10 - Hokej na lodzie - mecz o 3. miejsce kobiet (T. Włodarczyk, M. Ćwikła)
20:50 - Curling (P. Merchelski)
21:35 - Snowboard - Big Air (M. Gula)
22:10 - Narciarstwo dowolne - finał skicross (G. Jędrzejewski, M. Habart)