Od 9 do 25 lutego w ramach „otwartego okna” wszyscy abonenci Cyfrowego Polsatu będą mieli nieograniczony dostęp do 3 uruchomionych specjalnie na czas Zimowych Igrzysk Olimpijskich kanałów: Eurosport 3, Eurosport 4 i Eurosport 5, gdzie będzie można oglądać relacje z igrzysk w jakości HD i bez reklam.

Kanały dostępne będą na dekoderach Cyfrowego Polsatu pod numerami 222, 223, 224.

Dodatkowo zapewnimy polską oprawę komentatorską wydarzenia na tych kanałach, realizowaną przez dziennikarzy i ekspertów Polsatu Sport.

Swoim użytkownikom dodatkowe kanały sportowe zapewni od 9 do 25 lutego również telewizja internetowa IPLA. W pakiecie IPLA SPORT dostępnych będzie jeszcze więcej relacji z igrzysk na żywo, bez reklam, 24 godziny na dobę, w HD – na kanałach Eurosport 3, Eurosport 4 i Eurosport 5. Także w IPLI będą one dostarczane bez dodatkowych opłat i z polskim komentarzem.

Sprawdźcie, jak wygląda plan transmisji na dzień 23 lutego w kanałach Eurosport 3, Eurosport 4 i Eurosport 5:

Eurosport 3:

10:55 NA ŻYWO - Łyżwiarstwo szybkie: 1000 metrów M (M. Lepa, S. Chmura)
12:45 - Curling: mecz o brązowy medal M (P. Merchelski, M. Cesarz)
15:40 - Hokej na lodzie: półfinał M (T. Włodarczyk, M. Ćwikła)
18:10 - Biathlon: sztafeta M (M. Muras, M. Grzywa)
20:00 - Łyżwiarstwo figurowe: program dowolny K (J. Kostyra, J. Tascher)

Eurosport 4:

01:55 NA ŻYWO - Łyżwiarstwo figurowe: program dowolny K (A. Szutenberg)
07:30 NA ŻYWO - Curling: mecz o brązowy medal M (K. Sobierajski, A. Sterczewski)
12:05 NA ŻYWO - Biathlon: sztafeta M (M. Muras)
13:55 - Ceremonia medalowa (B. Pieczko)
16:05 - Narciarstwo alpejskie: superkombinacja K (T. Tomaszewski, W. Gajewski)
21:00 - Curling: półfinał K (P. Merchelski, M. Cesarz)

Eurosport 5:

03:30 - Bobsleje: 3. trening czwórek (A. Romański, J. Zakrzewski)
05:10 - Narciarstwo dowolne: skicross K (G. Jędrzejewski, M. Habart)
07:05 - Bobsleje: 4. trening czwórek (A. Romański, J. Zakrzewski)
08:30 - Hokej na lodzie: półfinał M (T. Włodarczyk, M. Ćwikła)
12:00 - Curling: półfinał K (K. Wanio, A. Sterczewski)
15:05 - Łyżwiarstwo szybkie: 1000 metrów M (M. Lepa, B. Pisarek)
16:30 - Narciarstwo dowolne: skicross K (G. Jędrzejewski, M. Habart)
18:05 - Hokej na lodzie: półfinał M (G. Michalewski, M. Ćwikła)
20:45 - Curling: półfinał K (K. Wanio, A. Sterczewski)