KSW 42: Raszewska szykuje fajerwerki! Efektowny występ na media treningu (WIDEO)

Sporty walki

Na kilka dni przed galą KSW 42 w Łodzi odbył się media trening, na którym zaprezentowała się ósemka bohaterów sobotniego wydarzenia. Jedną z nich była debiutująca w organizacji Paulina Raszewska (0-0), która zmierzy się z inną debiutantką, Karoliną Owczarz (0-0). Mocną stroną mistrzyni Polski w sandzie jest stójka, co potwierdziła w pokazowym treningu!

Walka debiutantek w limicie do 57 kg będzie jednym z najciekawszym wydarzeń gali KSW 42. W Łodzi dojdzie do starcia byłej mistrzyni polski juniorów w boksie oraz dziennikarki Polsatu Sport - Karoliny Owczarz z Pauliną Raszewską, a więc wielokrotną mistrzynią Polski w sandzie, wicemistrzynią Polski w boksie tajskim oraz zawodniczką kickboxingu i boksu.
 
Na kilka dni przed galą odbył się media trening, na którym swoje umiejętności zaprezentowała druga z pań. Raszewska, która miała zadebiutować w KSW już w 2012 roku popisywała się głównie stójką, którą zresztą uczy w KSW Cross Fight Gym.
 
Krótka "pokazówka" daje jasno do zrozumienia, jak sprawną i szybką zawodniczką jest Raszewska. Po treningu zapytana przez Dominika Durniata o jej umiejętności parterowe, odpowiedziała z dużym przekonaniem. - Czuję się świetnie przygotowana. Nie boję się żadnej z płaszczyzn, mój parter jest gotowy na Karolinę Owczarz. Czuję się kompletną zawodniczką. W sobotę spodziewajcie się fajerwerków! - zakończyła bohaterka KSW 42.
 
Fragmenty media treningu w wykonaniu Pauliny Raszewskiej w załączonym materiale wideo.
ch, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze