Skorupski to rezerwowy bramkarz AS Roma i choć w tym sezonie wybiegł na murawę zaledwie raz, to właśnie jego czytelnicy Polsatsport.pl widzą w roli trzeciego golkipera podczas rosyjskiego mundialu. Jednokrotny reprezentant Polski, który w maju skończy 27 lat zgromadził 27,1 proc. głosów.

Drugi wynik należy do regularnie grającego Bartosza Białkowskiego, o którym śmiało można powiedzieć, że jest jedną z największych gwiazd angielskiego Ipswich Town. Problem zdaje się leżeć w tym, że 30-latek występuje tylko w drugiej lidze. Ale czy poziom Championship rzeczywiście aż tak radykalnie odbiega od większości rozgrywek na Starym Kontynencie? Raczej nie, w lidze tej występuje przecież jedna z gwiazd kadry Adama Nawałki, Kamil Grosicki.

Czytelnicy Polsatsport.pl docenili również 19-letniego Kamila Grabarę z Liverpoolu, który jednak debiut w dorosłej drużynie wciąż ma dopiero przed sobą i nikt, poza zagorzałymi fanami reprezentacji juniorskich, nie wie jak tak naprawdę gra. Po raz ostatni w reprezentacji U21 wystąpił w pamiętnym meczu z Danią, sensacyjnie wygranym przez Polaków 3:1. Ale jeśli w plotkach o jego talencie jest choćby źdźbło prawdy, to czy właśnie nie po to jest w kadrze miejsce dla trzeciego bramkarza, by młodzi czerpali doświadczenie i poznali atmosferę wielkich turniejów?


Na dwóch ostatnich pozycjach znaleźli się kolejny z doświadczonych Przemysław Tytoń i kolejny z młodych Tomasz Loska. Pełne wyniki sondy poniżej.