Rzecznik PLPS gościem magazynu #7strefa! Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
Rzecznik PLPS gościem magazynu #7strefa! Transmisja w Polsacie Sport
fot. Polsat Sport

Gościem najbliższego odcinka magazynu #7strefa obok naszych ekspertów będzie Kamil Składowski, rzecznik PLPS-u. Porozmawiamy między innymi o sytuacji w lidze oraz przygotowaniach do Ligi Mistrzów. Początek programu o godzinie 20:30 w Polsacie Sport.

W poniedziałkowym magazynie #7strefa porozmawiamy o zmaganiach PlusLigi oraz Ligi Siatkówki Kobiet, sprawdzimy także stań przygotowań polskich klubów do zmagań w europejskich pucharach na zakończenie fazy grupowej. Już we wtorek w Lidze Mistrzyń zagrają nasze panie z Developres SkyRes Rzeszów, Grot Budowlanych Łódź i Chemika Police, zaś w środę do boju ruszą panowie z ZAKSY Kędzierzyn-Koźle, PGE Skry Bełchatów i Jastrzębskiego Węgla.
 
Nie zabraknie także rozmów o sukcesie naszych "plażowiczów". Dwa dni temu Mariusz Prudel i Jakub Szałankiewicz zwyciężyli w turnieju World Tour na irańskiej wyspie Kisz.
 
Częścią programu będzie rozmowa z ważną postacią w historii serbskiej siatkówki, Vladimirem Grbicem. 48-latek jest złotym medalistą olimpijskim z Sydney, a obecnie jest członkiem komisji w FIVB do rozwoju światowej siatkówki.
 
Prowadzący: Krzysztof Wanio
Goście: Kamil Składowski (rzecznik PLPS), Tomasz Wójtowicz, Łukasz Kadziewicz
 
Magazyn #7strefa w Polsacie Sport! Początek programu o godzinie 20:30.
 
ch, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie