Nawałka: Nie powołam Mierzejewskiego na mundial. Nie pasuje mi

Piłka nożna

Temat Mierzejewskiego rzeczywiście istniał. Monitorowaliśmy i analizowaliśmy jego grę, jak zresztą w przypadku wielu innych zawodników. Mam inną koncepcję jeżeli chodzi o budowę drużyny - mówi selekcjoner reprezentacji Polski Adam Nawałka.

Dziennikarz: Pytanie o pozostałych kadrowiczów, którzy na to spotkanie nie przyjadą. Czy drzwi dla nich są zamknięte czy jeszcze będą otwarte?

Adam Nawałka: Drzwi do kadry cały czas są otwarte. Kluczowym takim etapem jeśli chodzi o ostatnie nasze powołania będzie kwiecień, maj i wtedy będziemy podejmować ostateczną decyzję.

I drugie pytanie: co z Adrianem Mierzejewskim, o którego pytają kibice, a który rozgrywa bardzo dobry sezon w Australii? Jest dla niego otwarta furtka na mundial?

Temat Mierzejewskiego rzeczywiście istniał. Monitorowaliśmy i analizowaliśmy jego grę, jak zresztą w przypadku wielu innych zawodników. Mam inną koncepcję jeżeli chodzi o budowę drużyny. Co prawda nie zamykam jeszcze tematu, ale jeżeli chodzi o powołania na MŚ, jego szanse są bardze małe. Natomiast nigdy nie mówię nigdy.

Cała wypowiedź Adama Nawałki w załączonym materiale wideo.

ba, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie