PlusLiga: Indykpol AZS Olsztyn - Cerrad Czarni Radom. Transmisja w Polsacie Sport

W niedzielę dojdzie do rywalizacji drużyn ze środkowych rejonów tabeli. Indykpol AZS Olsztyn we własnej hali podejmie Cerrad Czarnych Radom. Wszyscy liczą na wielkie emocje i zacięte widowisko. Transmisja meczu Indykpol AZS Olsztyn - Cerrad Czarni Radom od 14:45 w Polsacie Sport.

Drużyny w tabeli dzieli tylko jedno miejsce w tabeli, choć różnica punktowa wcale nie jest tak mała. Zajmujący 9. miejsce Cerrad Czarni tracą do siódmej ekipy z Olsztyna siedem oczek. Po niedzielnym spotkaniu goście liczą, że zbliżą się do górnych rejonów tabeli.

W pierwszym spotkaniu między tymi zespołami radomianie pokonali we własnej hali Indykpol AZS bez straty seta. Była to całkiem spora niespodzianka. - Spodziewamy się po raz kolejny bardzo ciężkiego meczu. Jesteśmy gotowi na walkę. Będziemy się bić o każdą piłkę, seta, a jeśli nadarzy się okazja, to będziemy chcieli zdobyć punkty - powiedział Robert Prygiel, trener Cerrad Czarnych.

Transmisja meczu Indykpol AZS Olsztyn - Cerrad Czarni Radom od 14:45 w Polsacie Sport.