Nietypowy uczestnik treningu reprezentacji Polski (WIDEO)

Piłka nożna

Piłkarska reprezentacja Polski we wtorek rozpoczęła treningi we Wrocławiu przed meczami towarzyskim z Nigerią oraz Koreą Południową. Tymczasem podczas treningu na murawie pojawił się niespodziewany gość...

W poniedziałek zawodnicy zjeżdżali się do Wrocławia, a na graczy pod hotelem czekali licznie zgromadzeni kibice, którzy mieli niepowtarzalną okazję na zdobycie autografów. Wśród nich są tacy piłkarze jak: Grzegorz Krychowiak, Łukasz Teodorczyk, Piotr Zieliński czy Arkadiusz Milik. Jako jeden z ostatnich na zgrupowanie dotarł Robert Lewandowski, na którego fani czekali już na wrocławskim lotnisku.

Pierwsza odprawa i zajęcia zostały zaplanowane na wtorek. Tego samego dnia kadra wybrana przez Adama Nawałkę pojawiła się również na planie filmowym, gdzie nakręcono spot reklamowy dla głównego sponsora reprezentacji.

 

Podczas sesji treningowej, na wrocławskim Stadionie Oporowska doszło do niecodziennej sytuacji. Na murawę wbiegł lis, który chciał z bliska przyjrzeć się treningowi Biało-Czerwonych i być może podpatrzeć nad jakimi elementami pracują kadrowicze przed zbliżającymi się meczami. Jednak szpieg nie pozostał niezauważony, gdyż podszedł zbyt blisko trenujących i został spłoszony przez sztab szkoleniowy.

Cała sytuacja w załączonym materiale wideo.

en, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze