Nawałka o Peszce: Nigdy się na nim nie zawiodłem

Piłka nożna

- Sławomir Peszko jest zawodnikiem, na którym do tej pory się nie zawiodłem i mam nadzieję, że się nie zawiodę - powiedział na konferencji prasowej przed meczem Polska - Nigeria selekcjoner reprezentacji Adam Nawałka.

Peszko jest pozytywną postacią w polskiej kadrze. Piłkarz Lechii Gdańsk ma poczucie humoru i często prezentuje je kolegom. Często błyszczy również w mediach społecznościowych, dzięki czemu zyskuje sobie symaptię fanów.

Jego obecność wśród "Orłów Nawałki" budzi jednak wątpliwości wśród kibiców. Część osób jest zdania, że piłkarz jest powoływany jedynie po to, by dbać o dobrą atmosferę w drużynie.

Inny punkt widzenia ma selekcjoner Adam Nawałka. - Sławomir Peszko jest dla mnie bardzo wartościowym zawodnikiem. Przede wszystkim liczy się boisko. Jest zawodnikiem, na którym do tej pory się nie zawiodłem i mam nadzieję, że się nie zawiodę. Zawsze spełniał moje oczekiwania, był bardzo pożyteczny dla drużyny i do tej pory tak jest. Nic się nie zmieniło - powiedział.

- Atmosfera jest bardzo dobra, jeśli chodzi o zespół, wszyscy się wspierają. Wierzę gorąco w to, że tak będzie już do zakończenia mistrzostw świata - zakończył selekcjoner.

 

Peszko z powodu infekcji nie zagra w meczu z Nigerią.

 

Fragment konferencji prasowej w załączonym materiale wideo.

CM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie