Bednarek-Kasza wróciła po kontuzji: Jestem gotowa do grania!

Siatkówka
Bednarek-Kasza wróciła po kontuzji: Jestem gotowa do grania!
fot. Cyfrasport

Agnieszka Bednarek-Kasza wróciła na boisko po 110 dniach przerwy. Środkowa Chemika Police, która przeszła operację kolana i rehabilitację, deklaruje, że chce pomóc drużynie w wywalczeniu mistrzostwa Polski.

Środkowa Chemika po operacji kolana przeszła rehabilitację pod okiem klubowych fizjoterapeutów. Od kilku tygodni trenowała z zespołem, a ostatnio ćwiczyła z pełnym obciążeniem. Niedzielne spotkanie z Impelem Wrocław (3:0) rozpoczęła w wyjściowej szóstce. Był to jej pierwszy mecz od 110 dni.

 

W niedzielę trener Marcelo Abbondanza zdecydował się zrestartować licznik dni, które upłynęły od 7. kolejki Ligi Siatkówki Kobiet. Wtedy po raz ostatni Bednarek-Kasza pojawiła się na parkiecie. Chemik pokonał wówczas Bielsko 3:1, a Dudi była drugą z najlepiej punktujących Chemika.

 

– Chyba mogę zadeklarować, że jestem gotowa do grania i postaram się pomóc zespołowi w zdobyciu mistrzostwa Polski. Moja przerwa była długa, za długa. Ostatni mecz grałam z Bielskiem. Powrót na parkiet na pewno mógłby być lepszy. Cieszę się jednak, że wróciłam. Nie mogłam się doczekać. Zrobiłam pierwszy kroczek i mam nadzieję, że będzie już tylko lepiej – powiedziała Bednarek-Kasza po powrocie na boisko.

RM, Polsat Sport, Chemik Police
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie