Zagrywka roku w PlusLidze. Kibice zagrożeni! (WIDEO)

W trzecim secie meczu Trefl Gdańsk - Czarni Radom miała miejsce niecodzienna sytuacja. Przy stanie 9:8 atakujący z Radomia, Jakub Ziobrowski, stanął w polu serwisowym i zagrał wprost w sektor dedykowany klubowi kibica rywali.

O tym, że siły Ziobrowskiemu nie brakuje, można być pewnym. W ostatnim secie meczu w Gdańsku przy stanie 9:8 młody atakujący dał próbkę swoich możliwości potężnie serwując w trybuny. Pech chciał, że właśnie w tym miejscu swój sektor mieli kibice Trefla.

- O rety, to chyba zagrywka sezonu - powiedział komentujący to spotkanie Adrian Brzozowski. - Śmiało można powiedzieć, że siła jest. Wow, doleciała do trybun! - wtórował mu Łukasz Kadziewicz.

Chwilę wcześniej mistrz świata w kategorii juniorów równie mocno, ale i równie niecelnie uderzył z prawego skrzydła.

Obie sytuacje w załączonym materiale wideo.