Były selekcjoner reprezentacji Polski gościem Cafe Futbol. Transmisja na Polsatsport.pl

Piłka nożna
Były selekcjoner reprezentacji Polski gościem Cafe Futbol. Transmisja na Polsatsport.pl
fot. CyfraSport

Reprezentacja Polski rozegrała ostatnio dwa mecze towarzyskie, teraz przyszedł czas na ich podsumowanie. W najbliższe wydaniu Cafe Futbol Mateusz Borek i jego goście rozłożą na czynniki pierwsze występ podopiecznych Adama Nawałki z Nigerią i Koreą Południową.

Gościem Cafe Futbol będzie tym razem były selekcjoner reprezentacji Polski Andrzej Strejlau. Nie zabraknie także naszych stałych ekspertów, czyli Romana Kołtonia i Tomasza Hajty.
 
Tematem przewodnim będą ostatnie towarzyskie mecze reprezentacji Polski. Biało-Czerwoni najpierw przegrali z Nigerią 0:1, natomiast później pokonali Koreę Południową 3:2. Selekcjoner wykorzystał oba spotkania, by testować ustawienie z trójką środkowych obrońców, jak również przyjrzeć się kilku nowym twarzom. Takim, jak Bartosz Białkowski, Taras Romanczuk, Przemysław Frankowski czy Dawid Kownacki.
 
Jakie wnioski można wyciągnąć po wspomnianych meczach? Kto zasłużył na największe pochwały? Który z debiutantów wypadł najlepiej? O tym wszystkim porozmawiamy tradycyjnie w niedzielę. Początek Cafe Futbol o godzinie 11:00 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl.
 
Prowadzący: Mateusz Borek
 
Eksperci: Roman Kołtoń, Tomasz Hajto
 
Gość: Andrzej Strejlau
 
Cafe Futbol w niedzielę w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl. Początek o godzinie 11:00.
MC, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze