Magazyn Nice 1 Ligi: Transmisja w Polsacie Sport

Piłka nożna
Magazyn Nice 1 Ligi: Transmisja w Polsacie Sport
fot. Cyfrasport

W Poniedziałek Wielkanocny zapraszamy na kolejną edycję Magazynu Nice 1 Ligi, której tematem przewodnim będzie fatalna sytuacja Ruchu Chorzów. Gościem będzie osoba stojąca u sterów, targanego silnym wiatrem, niebieskiego "latarniowca". Transmisja magazynu z Juanem Ramonem Rochą od godziny 20.30 w Polsacie Sport.

Na początku sezonu Ruch został ukarany odjęciem 5 punktów za problemy finansowe, a w styczniu komisja dołożyła kolejne 6 "oczek". Ze względu na uregulowanie części zaległości możliwe jest, że styczniowa kara zostanie jednak cofnięta. Obecnie "Niebiescy", na 10 kolejek przed końcem sezonu, ze stratą 13 punktów do strefy niezagrożonej spadkiem, pełnią rolę "czerwonej latarni" ligi. W związku z tym jedynie najwięksi optymiści w Chorzowie nadal wierzą w utrzymanie się 14-krotnego mistrza Polski na zapleczu LOTTO Ekstraklasy.

O problemach Ruchu opowie w magazynie trener Rocha, który w przeszłości prowadził m.in. Aris Saloniki i Panathinaikos AO. Poruszony zostanie również temat kapryśnej pogody w Polsce, która po wystartowaniu rundy wiosennej pozwoliła na rozegranie w całości wyłącznie... jednej kolejki!

Prowadzący: Marcin Feddek.

Goście: Juan Ramon Rocha (Ruch Chorzów).

Eksperci: Andrzej Iwan i Tomasz Łapiński.

Transmisja Magazynu Nice 1 Ligi od godziny 20.30 w Polsacie Sport. Zapraszamy!

AŁ, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze