Gol Grosickiego! Hull City rozbiło drużynę Wszołka

W 41. kolejce Championship Hull City rozbiło u siebie Queens Park Rangers 4:0! Na boisku pojawiło się dwóch Polaków, jednak tylko Kamil Grosicki miał powody do zadowolenia. Nie dość, że jego drużyna efektownie wygrała, to jeszcze on zdobył jedną z bramek!

Hull City nie miało ostatnio najlepszej serii - 0:3 z Birmingham City, 0:0 z Aston Villa Birmingham i 2:2 z Wolverhampton Wanderers. W spotkaniu z QPR urządzili sobie jednak trening strzelecki, odnosząc swoje pierwsze zwycięstwo od 13 marca.

Swoją cegiełkę dołożył do tego Grosicki. Reprezentant Polski wszedł na boisko w 52. minucie. Siedem minut później pokonał Aleksa Smithiesa. Był to jego siódmy gol w tym sezonie w Championship.

W podstawowym składzie QPR mecz rozpoczął Paweł Wszołek.  W 67. minucie, przy stanie 0:3, szkoleniowiec zdjął go z boiska.

Hull City - Queens Park Rangers 4:0 (2:0)

Bramki: Harry Wilson 42, Alex Smithies 45+3 (s), Kamil Grosicki 59, Abel Hernandez 69

Czerwona kartka: Nedum Onuoha (90+1, QPR)