Piłkarze Górnika Zabrze gośćmi Cafe Futbol!

Piłka nożna
Piłkarze Górnika Zabrze gośćmi Cafe Futbol!
fot. Cyfrasport

Najbliższe Cafe Futbol gościć będzie dwójkę piłkarzy Górnika Zabrze, a mianowicie Szymona Matuszka oraz Tomasza Loskę. Tematem przewodnim będzie Puchar Polski, a także kwestia wychowanków w polskim futbolu. Cafe Futbol w niedzielę o godzinie 11.00 na Polsatsport.pl oraz w Polsacie Sport.

Górnik Zabrze w Ekstraklasie wyróżnia się dużą liczbą młodych zawodników, którzy najpierw podbili Nice 1 Ligę, a potem przebojem wdarli się do Ekstraklasy, w której również radzą sobie bardzo dobrze. Zespół ze Śląska jest obecnie czwartą drużyną w tabeli, ale w dalszym ciągu walczy o mistrzostwo.

 

Prawdziwą kuźnią talentów w rejonie województwa śląskiego jest klub Gwarek Zabrze, który z kamerą odwiedził Szymon Zaworski. Problem wychowanków to jednak na spory kłopot w wielu czołowych polskich klubach. Bliżej przyjrzy się temu zagadnieniu Cezary z Pazurem. Program poprowadzi Bożydar Iwanow, nie zabraknie też Romana Kołtonia i Tomasza Hajty.

 

Cafe Futbol w niedzielę od godziny 11.00 na Polsatsport.pl oraz w Polsacie Sport. Dogrywka Cafe Futbol od godziny 12.25 na Polsatsport.pl.

IM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie