Niezwykły wyczyn siatkarskich kibiców z Zawiercia!

Siatkówka
Niezwykły wyczyn siatkarskich kibiców z Zawiercia!
fot. PAP

Siatkarze beniaminka PlusLigi Aluron Virtu Warty od początku sezonu mogli liczyć na żywiołowe wsparcie swoich kibiców. Nie inaczej będzie w ostatnim spotkaniu fazy zasadniczej przeciwko BBTS Bielsko-Biała. Fani siatkówki z Zawiercia dokonali w tym sezonie niezwykłego wyczynu.

Hala OSiR przy ulicy Blanowskiej w Zawierciu nie należy może do największych obiektów PlusLigi, panująca w niej atmosfera dla wielu siatkarzy, kibiców i obserwatorów z pewnością będzie jednym z najwspanialszych wspomnień z obecnego sezonu.

 

Siatkarze z Zawiercia zawsze mogli liczyć na gorący doping. Jak poinformował klub, tamtejsi sympatycy siatkówki przez cały sezon, na każdym kolejnym spotkaniu, w komplecie wypełniali trybuny.

 

 

Wspierali swą drużynę również w meczach wyjazdowych, wielkim echem w środowisku siatkarskim odbiła się akcja "Zawierciański Koń Trojański" zorganizowana w czasie meczu z MKS Będzin w Sosnowcu.

 

– Kibice z Zawiercia są fenomenalni. U nich na hali panuje super atmosfera. Gra się tam bardzo ciężko, nie słychać własnych myśli. Zawierciański koń trojański? Chylę czoła, bo nigdy wcześniej nie słyszałem o takiej akcji. Pomysł - rewelacja. Dla mnie kibice z Zawiercia już są mistrzami Polski w tym roku – powiedział w jednym z odcinków magazynu #7strefa siatkarz ONICO Warszawa Andrzej Wrona.

 

Na ostatnim meczu z ekipą BBTS ma być podobnie. Spotkanie będzie niezwykle ważne szczególnie dla ekipy przyjezdnych, którzy rywalizują z Łuczniczką Bydgoszcz o utrzymanie w PlusLidze. Siatkarze Aluron Virtu Warty zapewnili już sobie utrzymanie w elicie. W 29. kolejce wygrali na wyjeździe z Dafi Społem Kielce 3:1 i awansowali na 11 miejsce w tabeli.

RM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze